Foliowanie szyb samochodowych

Wybierz i wyślij dane do wyceny

Zapytaj o usługę

Oferujemy Państwu usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych przy pomocy specjalistycznych folii wykonanych z niezwykle trwałego tworzywa sztucznego. W tym celu korzystamy z wyselekcjonowanych przez nas materiałów najwyższej jakości, wielowarstwowych, posiadających zabezpieczający filtr UV i skutecznie chroniących przed zarysowaniem oraz odłamkami szkła w razie ewentualnej kolizji.


Popraw komfort i efektywność jazdy 

W ofercie posiadamy specjalistyczne folie refleksyjne, które odbijają ciepło do 80%, dzięki czemu wnętrze auta nagrzewa się nawet o 20oC mniej! Takie rozwiązanie pozwala zarówno na zwiększenie komfortu podczas jazdy, jak i znaczącą oszczędność paliwa w przypadku pojazdów wyposażonych w klimatyzację.


Zmniejsz ryzyko włamania 
 

Osobom zainteresowanym usługą przyciemnienia szyb, polecamy także folie tonujące. Ograniczają one widoczność wnętrza samochodu, odbijają ciepło do 24% oraz zapewniają podobny efekt, jak w przypadku szyb przyciemnionych fabrycznie. Ponadto w znaczący sposób zmniejsza się ryzyko włamania, gdyż przedmioty znajdujące się we wnętrzu samochodu pozostają dla osoby przebywajacej na zewnątrz niewidoczne.


Zachowaj dyskrecję


Warto zwrócić uwagę, że podróżując samochodem z przyciemnionymi szybami zapewniają Państwo sobie oraz swoim Gościom większą prywatność oraz dyskrecję.  


Zadbaj o bezpieczeństwo


Ponadto oferujemy również folie bezpieczeństwa – bardzo grube, kilkuwarstwowe, chroniące przed odłamkami szkła w trakcie wypadku. Warto zwrócić na jeszcze jedną ważną funkcjonalność tego rozwiązania. Dzięki niezwykłej wytrzymałości spełniają także funkcje antywłamaniowe. W naszej ofercie posiadamy również folie bezpieczeństwa dopuszczone do montażu na szybach bocznych przednich oraz ich wersję refleksyjną, odbijającą ciepło 72% ale niedopuszczoną do montażu na szybach przednich (kierowcy i pasażera).

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dokonania bezpłatnej wyceny online! 

Facebook